top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSKYRO

Webové stránky SKYRO spuštěny!

Aktualizováno: 13. 12. 2020

SKYRO se nám pěkně rozrůstá a my z toho máme obrovskou radost - díky za všechnu pozitivní, ale i kritickou odezvu. Budeme se i nadále snažit SKYRO pěkně po krůčcích vylepšovat a přizpůsobovat vaši odezvě.


Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, co se vám líbí a co ne, jaké produkty vás nejvíce zajímají a jaký obsah byste chtěli primárně vidět.


A když už je řeč o obsahu, pojďme si popovídat o tom, co pro vás chceme připravit na těchto stránkách.


V prvé řadě to bude extra obsah k recenzím v textové formě - i když jsou naše videa hodně podrobná a patřičně nabitá informacemi, přeci jen musíme udržet nějakou rozumnou minutáž a tak do recenze nedostaneme zdaleka všechny informace, které bychom mohli. Veškeré takové informace proto umístíme sem a po shlédnutí videa si můžete jednoduše rozkliknout rozšířenou textovou recenzi a pokračovat tam, kde jste ve videu skončili 🙂


Za druhé, rádi bychom zde také zařadili témata, na které není formát videa příliš vhodný, nebo které tématicky trochu více odbíhají od toho, čemu se na SKYRO tradičně věnujeme - zkrátka blogové příspěvky, které mají širší tematický záběr a neomezují se pouze na technické vychytávky, ale i na další věci, které nás baví, jako například hry, knížky a filmy.


Věříme, že si na stránkách postupně najdete zajímavý obsah navíc, který vás bude bavit - ostatně, věnovat se věcem, které nás baví byl jeden hlavních důvodů proč SKYRO vzniklo 🙂16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Post: Blog2 Post
bottom of page